Vasárnapi istentisztelet

Kedves Testvérek!

Vasárnap, november 22-én istentisztelet templomunkban 9:30-kor.

Az alkalom online is követhető YouTube csatornánkon.

Lelki felkészülésként kérem olvassátok el a csatorna kísérőszövegét, hallgassátok meg Bach erre a vasárnapra írt kantátáját (link a kísérőszövegben).

Sok gyülekezetben, köztünk a miénkben is ezen a vasárnapon emlékezünk meg elhunyt testvéreinkről imádságban.

„Madocsai Miklós nyugalmazott evangélikus lelkész összeállítást készített bibliai igékről és híres magyar költők verseiről, amelyek a múlandóságról és az örök életről szólnak. A mostani vészterhes időkben bátorítást adhatnak ezek a sorok.” A 92 oldalas összeállítás elérhető az evangelikus.hu honlapon: https://www.evangelikus.hu/versek-es-igek-mulandosagrol-es-az-orok-elet-remenysegerol

Szeretettel,

Fodor Viktor lelkész

Erős vár a mi Istenünk!

You may also like...