Templom zárás

A járványügyi helyzet súlyos romlása miatt, szeretett templomunkat be kell zárnunk ránk bízott testvéreink védelme érdekében.

November 21.től minden alkalmat online közvetítünk.

Konfirmáció

Urunk iránti hálával tudatjuk, hogy a 2021/2022. tanévben tizennégy fiatal testvérünk készül konfirmációra.

A felkészülés felépítése és pontos időpontjai:

A hónap első vasárnapján családi istentiszteletet tart Gregersen-Labossa György lelkész úr. Az alkalom után Furda Szabina teológus hallgató foglalkozik a konfirmandusokkal. Kérjük , hogy ezen az alkalmon a családok együtt legyenek jelen.

A hónap harmadik szombatján 14 órától 18 óráig tartjuk a konfirmációi felkészítést a fiataloknak. Ezt az alkalmat Furda Szabina vezetésével, Erdélyi Kata testvérünk közreműködésével teljes lelkészi háttér támogatással tartjuk.

A hónap harmadik vasárnapján 17 órakor családi istentiszteletet tartunk a gyülekezet lelkésze és hitoktató lelkészei szolgálatával. Erre az alkalomra is várjuk a családokat nagy szeretettel.