Az Országos Evangélikus Hittanverseny 2013. március 23-i fodulóján elért eredmények

Erdélyi Kata hitoktató beszámolója

Gyülekezeti kategória:
Budai egyházmegyei forduló (Budakeszi)
1-2. osztályos korcsoport: Nádor Artúr és Nádor Benedek (megosztott)  I. helyezés (Veress Vince csapattag betegség miatt nem tudott részt venni a versenyen.)
3-4. osztályos korcsoport: Pogány Tamás, Pongrácz Zsófia, Taba Mirkó és Varga Virág  II. helyezés
7-8. osztályos korcsoport: Faragó Theodóra, Herczegfalvy Veronika, Kovács Lili és Metz Laura  I. helyezés.

Egyházi iskolák kategória (ÖKU):
Területi forduló (Aszód) – IDEIGLENES EREDMÉNYEK:
1-2. osztályos korcsoport: Fodor Vazul, Kósa Blanka, Prőhle Márton és Tüske Réka I. helyezés
3-4. osztályos korcsoport: Kocsis Kristóf, Kutas Márton, Lőrincz Emma és Ludvig Emese  III. helyezés

Köszönöm a gyerekek lelkesedését és szorgalmát, a szülők támogatását, Dobóné Kiss Ildikó és az ÖKUs bibliaismeret tanárok, Kormos Noémi és Székely András segítségét a felkészítésben. Különösen hálás köszönet illeti Korányi Noémit, aki az aszódi csapatokat terelgette és köszönjük a gyerekek és kísérők szállítását vállaló szülőknek, hogy segítségünkre voltak: Barta Mária, Gáspár Mária, Korányi Noémi, Paczolay Ildikó, Pongrácz Gábor, Sebes Ágnes, Varga Anna, Zsarkó Melánia. (Remélem, senkit nem hagytam ki.)