NégyBakancs párkapcsolat-gazdagító túra

Egyházunkban – az országos presbitérium döntése alapján – 2025 a házasság és az elköteleződés éve. A tematikus év igéje: „…és lesznek ketten egy testté…” (Mk 10,8)
Ebből az alkalomból nekivágunk a Kétigen Alapítvány által létrehozott NégyBakancs párkapcsolat-gazdagító túrának. Ez egy „szuper randiprogram mindazoknak a pároknak, akik szeretnek kirándulni és tudatosan tenni kapcsolatuk ápolásáért. A túra során izgalmas, elgondolkodtató és olykor játékos kérdések, feladatok segítségével beszélgethettek kapcsolatotokról: múltról, jelenről és a jövőről.” További részletek az alapítvány oldalán olvashatók: https://ketigen.com/programok/negybakancs/

Tudnivalók a túráról:
Találkozunk október 4-én szombaton 10:00 órakor a Nagymaros-Visegrád Vasútállomáson

Túra hossza: 7,3 km
Szintemelkedés: 239 m
Állomások száma: 8
Túra jellegzetessége: túrabot, bakancs ajánlott, néhol meredek emelkedők és süllyedők, babakocsival nem járható, lenyűgöző kilátás, esős idő után kifejezetten csúszós lehet néhány szakasz!

Útvonal: https://mapy.com/s/koputunusa

Érdeklődés és jelentkezés: Pongrácz Gábor, tel.: 30 279 7191, email: gabor.pongracz@freemail.hu

Várunk mindenkit szeretettel!

You may also like...

Pesthidegkúti Evangélikus Egyházközség
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.