Teremtés ünnepe: 2024. október 6. vasárnap 9:30, templom /Aratási hálaadás

Kedves Gyerekek és Kedves Szülők!

Idén, szeptember 29. és október 6. között tartja meg egyházunk a Teremtés hetét, A remény zsengéi címmel.

Ezen az alkalmon hálát adunk a betakarított terményekért, a teremtett világért, hogy ránk bízta a Jóisten. Azért is imádkozunk, hogy legyünk jó sáfárai a reánk bízott természetnek, óvjuk, védjük és megőrizzük olyannak, amilyennek kaptuk ajándékba ezt a csodálatos természetet.

Gyülekezetünkben ez az ünnep október 6-án kerül megrendezésre. Erre az alkalomra szeretettel hívjuk és várjuk a gyerekeket, családokat, hogy együtt tudjunk hálát adni a reánk bízottakért családi Istentisztelet keretében, ahol együtt játszva, énekelve dicsérjük az urat.

Gyertek minél többen, és hozzatok magatokkal terményeket (krumplit, káposztát, karfiolt, céklát) melyeket az oltáron el tudunk helyezni!

Találkozó: október 6-án a pesthidegkúti evangélikus templomban 9.15-kor.

Várunk mindenkit szeretettel!

A szervezők nevében: Gregersen Labossa Ágnes