Karácsonyi szeretetvendégség

Közeledik hagyományos gyülekezeti karácsonyi szeretetvendégségünk a templomban december 17-én 17 óra 30 perckor.

Az elő- és utómunkálatokban kérünk segítséget a a közép és fiatal nemzedéktől is! Az istentisztelet után rögtön felállítjuk az asztalokat és beállítjuk a székeket, valamint takarítunk..

A szeretetvendégség után a rendrakásban, mosogatásban és takarításban kérünk segítséget. Kérem segítő szándékotokat ebben a táblázatban jelezzétek.

Az alkalomhoz egy kis süteménnyel járuljunk hozzá.

Szeretettel megismétlem teljes támogatásommal Dobó György felügyelőhelyettes felhívását és kérését!

Idén szeretnénk kitágítani az ünnepi programban aktívan résztvevők körét azzal, hogy a gyerekek mellett a felnőtteket is kérjük, maguk is tegyenek bele – ha kedvük van – valami szellemi-lelki ajándékot a közös „ajándékkosárba”. Egy kedvenc verset, éneket, novellát, zenét vagy személyesen megélt történetet, amit jó szívvel – ajándékként – gondolnak megosztani a jelenlévőkkel. Fontos, hogy 3-5 percnél ne legyen hosszabb a jelenet, hogy az idővel okosan gazdálkodjunk. Kérjük, december 14-ig jelezzétek az ajándék ötleteket lelkészünk

fodorviktoristvan@gmail.com .e-mail címén.

Szeretettel: Fodor Viktor lelkész