Tavaszi Tripla Túra

A böjti időszakban három egymás utáni hétvégén erdei kirándulást szervezünk. Húsvét ünnepe előtt a természetet járva, elcsendesedhetünk és átgondolhatjuk hol tartunk a hit és az örök élet felé vezető „nemes harcunkban“.

„Harcold meg a hit nemes harcát, ragadd meg az örök életet, amelyre elhívattál, amelyről vallást tettél szép hitvallással sok tanú előtt.” (1Tim 6,12)

Időpontok és túraterv:

1. nap

2023. március 18. szombat 10:00

A túrasorozat első napján szeretettel várjuk az idősebb és kisgyermekes testvéreinket is. Először könnyű sétát teszünk a Gercse templomhoz. Fodor Viktor lelkész helyszíni áldását is fogadhatjuk. A túra második részében utunkat a Hármashatár-hegy környékén folytatjuk.

Útvonal: Pesthidegkút-Ófalui Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom – Gercse templom – GELI központ, kiszállási lehetőség (kb. 3 km) – Újlaki-hegy -Virágos-nyereg – Kálvária-hegy – Pesthidegkút-Ófalui Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom (kb. 9 km) Térkép: https://en.mapy.cz/s/pemaduhalo

2. nap

2023. március 25. szombat 10:00

Útvonal: Solymár, községháza – Ördöglyuk-barlang – Zsíros-hegy – Budaliget – Rózsika-forrás – Solymár, Vár-hegy – Solymár, községháza (kb. 15 km) Térkép: https://en.mapy.cz/s/herunujeju

3. nap

2023. április 1. szombat 10:00

Túránk ismét két részből áll, az első rész idősek és kis gyermekek számára is könnyen teljesíthető. Végcélunk kb. 15:00 órai érkezéssel a Zsíroshegyi úti gyülekezeti terem, ahol bográcsos/szalonna sütéses szeretetvendégség vár minket. Szeretettel várjuk azokat is, akik a túrán nem tudnak részt venni.

Útvonal: Hűvösvölgyi Nagyrét – Hárshegyi szív kör – Hűvösvölgy, kiszállási lehetőség (kb. 6 km) – Homok-hegy – Hűvösvölgy – Zsíroshegyi út 47. gyülekezeti terem (kb. 6 km) Térkép: https://en.mapy.cz/s/cagojenugu

Szeretettel várunk mindenkit akár csak egy-egy napra is.

Jelentkezés és részletes információ: Pongrácz Gábor, email: gabor.pongracz@freemail.hu, tel.: 30 279 7191.

You may also like...