Ünnepi alkalmaink Vízkereszt ünnepével bezáróan

Kedves Testvérek!

Mindenkit nagy szeretettel várunk ünnepi alkalmainkra templomunkba és az online térbe.

Örömmel hirdetem, hogy a Karácsonyi  Ünnepeket már nyitott templomban együtt ünnepelhetjük a járványügyi szabályzatunk szigorú betartásával!!!

Az úrvacsoravételre folyamatosan, minden alkalmunkon lesz lehetőség eddigi rendünknek megfelelően!

Mindenkit kérek szeretettel és tisztelettel, hogy oltassa be magát és szigorúan tartsa be a járványügyi szabályokat, valamint a kötelező szellőztetés miatt, a nagy hidegnek megfelelő ruházatban jöjjön!!

Imádkozzunk mindenkiért és egymásért!

Szentesti Istentisztelet:   2021. december 24. péntek 14 óra 30 perc templom

Karácsony  Ünnepi Istentisztelet:  2021. december 25. szombat 9 óra 30 perc templom

Karácsony Másodünnepi Istentisztelet:  2021. december 26. vasárnap 9 óra 30 perc templom

Óév esti Istentisztelet:   2021. december 31. péntek 18 óra templom

Újévi Istentisztelet:    2022. január 1. szombat 9 óra 30 perc templom

Családi Istentisztelet, konfirmációi felkészítő Újév u. vas.:  2022. január 2. 9 óra 30 perc templom

Vízkereszt Ünnepi Istentisztelet:   2022. január 6. csütörtök 18 óra templom

Urunktól áldott Karácsonyi Ünneplést kívánok!

Szeretettel: Fodor Viktor lelkész

Erős vár a mi Istenünk!